Wymiana opon Ursynów

Ursynów to jedna z piękniejszych i najnowocześniejszych dzielnic Warszawy, którą wiele osób wybiera jako miejsce zamieszkania. Nic dziwnego! W końcu Ursynów jest pełen atrakcji i malowniczych miejsc. Ta dzielnica Warszawy to także sporo otwartych przestrzeni, a co za tym idzie – wiele samochodów. Nieodłączną częścią życia każdego auta jest regularna potrzeba przeglądu albo naprawy. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Serwis Samochodowy G.P. na Ursynowie.

Kiedy wymienić opony?

Powszechnie przyjęte jest, iż nie powinniśmy jeździć z oponami, których zużycie przekracza 10 lat. Jest to spowodowane wysoce prawdopodobnym zużyciem bieżnika. Co do opon sezonowych – w polskich przepisach nie wspomina się o obowiązku zmiany opon z letnich na zimowe, jednak opony zimowe zwiększają przyczepność naszego auta na śliskich na nawierzchniach, co istotnie wpływa na bezpieczeństwo podczas jazdy.

Jakie opony do samochodu wybrać?

Wiemy jak ciężki może być wybór idealnej opony, w końcu na rynku jest ich całe mnóstwo, a każdemu zależy na tym, aby zwiększyć bezpieczeństwo na drodze tak bardzo jak to możliwe. Firma AutoSerwis Ursynów G.P. inż. Grzegorz Pojasek istnieje od 1984 roku, a przez wiele lat mocno rozszerzyliśmy naszą działalność. Nasz warsztat to nie tylko sprawna wymiana opon, ale także ich sprzedaż oraz blacharstwo, lakiernictwo, diagnostyka, mechanika pojazdowa i inne. Pomagamy i doradzamy w zakupie najlepszej opony do Państwa samochodu. Wymienimy je szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Tania wymiana opon Warszawa Ursynów

Wiele warsztatów z roku na rok żąda co raz większych opłat za wymianę i składowanie opon. Nasza firma rozumie potrzeby klienta i nie skupia się jedynie na jednorazowym wykonaniu usługi. Do każdego zlecenie podchodzimy z powagą i liczymy, że klient zostanie z nami na dłużej, dlatego nasze ceny są tak konkurencyjne. Świadczymy usługi wymiany, wulkanizacji i przechowywania opon, dzięki czemu każdy kierowca wyjedzie od nas z uśmiechem na twarzy.

Przechowanie opon Warszawa Ursynów

Warunki atmosferyczne zmieniają się razem z porą roku, a wtedy konieczna jest zmiana opon. Gdy już przychodzi na nią czas, zastanawiamy się, gdzie znaleźć miejsce na zastąpione opony. Z pomocą przychodzi warsztat taki jak nasz, który zajmuje się kompleksową wymianą i przechowaniem opon.

Jak umówić się na wymianę opon?

W celu umówienia się na wymianę opon należy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie internetowej. Zarezerwuj wizytę już teraz!